zoloft pills

Stary Browar.

Zarówno pod względem wizualnym jak i konstrukcyjnym nowoczesne, a wręcz futurystyczne centrum handlowe powstałe w niedalekiej przeszłości (pierwsze skrzydło zostało oddane do użytku w roku 2003, drugie 4 lata później). Dzięki połączeniu z galerią sztuki ma wiele zastosowań i nie jest przeznaczone jedynie dla miłośników wydawania pieniędzy na ubrania czy kosmetyki.

Ogromna powierzchnia ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych oraz pokaźna liczba 210 pasaży handlowych i sklepów sprawia, że fani zakupów mogą czuć się tutaj jak ryba w wodzie. W roku 2007 po dobudowaniu nowego skrzydła Stary Browar powiększył się o 65 tysięcy metrów kwadratowych. Nowa część składa się z sześciu kondygnacji równomiernie rozłożonych zarówno nad, jak i pod ziemią.

Udogodnieniem jest również nowopowstały parking podziemny liczący 1200 miejsc dla samochodów osobowych. W warunkach panujących na co dzień w zupełności wystarcza to, by wszyscy klienci znaleźli miejsce dla swojego pojazdu.

Stary Browar w PoznaniuStary Browar w Poznaniu

Stary Browar łączy w sobie wiele rodzajów sztuki współczesnej. Mamy tu do czynienia m.in. z programem Art. Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, powstałym w roku 2004 i skupiającym się na prezentacji najciekawszych, czasem mało dostępnych nurtów sztuki. Jest także coś dla miłośników tańca, a dokładniej program tańca współczesnego również realizowany przez Kulczyk Foundation od roku 2004. Oczywiście nie mogłoby zabraknąć czegoś dla osób chcących oglądnąć dobry film – dla nich też znajdzie się sala, na której przeniosą się do swojego świata.

Warty zauważenia jest fakt, że Stary Browar otrzymał w 2005 roku nagrodę od ICSC dla Najlepszego Centrum Handlowego na Świecie w kategorii obiektów handlowych średniej wielkości.

Stary Browar w PoznaniuStary Browar w Poznaniu

Poznaj inne atrakcje Poznania:
Zoo w Poznaniu
Stadion w Poznaniu
Jezioro Malta
Ulica Półwiejska w Poznaniu
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Ogród botaniczny w Poznaniu
Arena w Poznaniu
Lotnisko w Poznaniu